Idzie nowe

15 kwietnia 2018   Admin   Bez kategorii   0

Jesteśmy salonem optycznym, który przede wszystkim stawia na rozwój. Parę miesięcy temu informowaliśmy Was o wprowadzeniu kilku zmian w obsłudze naszego salonu. Niestety zajęło nam to trochę więcej czasu niż byśmy chcieli. Pewne rzeczy będą dla nas zupełną nowością ale powoli dopinamy wszystko na ostatni guzik. Nie od razu Kraków zbudowano, jak to się mawia.

Nie jest tajemnicą, że już za chwilę pojawi się nowe oblicze naszej nowej strony internetowej: bardziej przejrzystej i bardziej mobilnej. Bardzo cieczy nas fakt, że coraz chętniej zaglądacie na naszą stronę na facebooku i zadajecie coraz więcej pytań. Stąd pojawił się pomysł na uruchomienie bloga – nie pierwszego i nie jedynego w interesującej nas dziedzinie. Pierwszy nasz wpis nie jest może spektakularny ale od czegoś należy zacząć 😉

Blog Piastowskioptyk powstał nie tylko z miłości do okularów ale i z chęci podzielenia się naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie optyki, mody okularowej oraz optometrii. Czy mamy jakiś sprecyzowany pomysł na jego prowadzenie – jeszcze nie. Chętnie zapoznamy się z Państwa sugestiami, pomysłami i …będziemy po prostu robić swoje. Znajdziecie tutaj wiele praktycznych informacji dotyczących najnowszych trendów okularowych, ciekawostek z dziedziny optometrii i optyki. Będziemy również informowali Was o ważnych wydarzeniach.

Początki blogowania wcale nie są takie łatwe ale przyjmujemy to wyzwanie i mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania. W najbliższych postach możecie się spodziewać sprawozdania z ostatniego naukowego weekendu – niezwykle intesywnego dla nas, przedstawimy naszą wesołą ekipę optyków, doradców oraz optometrystów oraz opowiemy Wam historię naszych salonów.

MN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *