Strona główna Piastowski Optyk

O firmie

Piastowskie Salony Optyczne są jednymi z najbardziej zaufanych optyków w Bydgoszczy. Salony optyczne zostały zbudowane na mocnym fundamencie Hurtowni – Foto-optycznej Jana Radzińskiego. Posiadamy dwa salony optyczne pod adresami: Dworcowa 110 i 11 listopada 8 w Bydgoszczy

 

Nasza siedmioosobowa drużyna to zespół profesjonalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Pracownicy Piastowskich Salonów Optycznych to ambitni, kreatywni, otwarci, młodzi ludzie z szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Chętnie podejmują się coraz trudniejszych wyzwań zawodowych i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Panuje u nas atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania. W naszym zespole towarzyszą pozytywne relacje oraz sprawny przepływ informacji, dlatego też wszystkie zadania i zlecenia niezależnie od stopnia skomplikowania wykonywane są profesjonalnie i w terminie. To dzięki naszemu zgranemu zespołowi mamy możliwość ciągłego rozwoju, poszerzając liczbę usatysfakcjonowanych klientów.

 

Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem na rynku optycznym. Dlatego z powodzeniem możemy realizować naszą misję i otwarcie się na potrzeby rynku optycznego. Naszym atutem jest profesjonalizm, dbałość o jakość produktów i usług oraz elastyczne podejście do klienta.

 

Specjalizujemy się nie tylko w doborze standardowych okularów korekcyjnych ale i okularów progresywnych i specjalistycznych okularów biurowych, gdzie niezbędna jest indywidualizacja wszelkich parametrów wzrokowych. Nasz szeroki asortyment soczewek okularowych/kontaktowych, opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych wiodących firm na świecie, pozwala na wybór odpowiedniego modelu, uwzględniając Państwa upodobania i wadę wzroku.

 

Profesjonalne badanie wzroku wykonywane jest u nas przez optometrystów – specjalistów z zakresie badań refrakcji i zaopatrzenia w pomoce wzrokowe, a także w zakresie diagnozowania i właściwego postępowania w przypadku chorób oczu. Zatroszczymy się o każdy szczegół przy wyborze okularów, by mogli Państwo w pełni cieszyć się komfortem widzenia.

 

Mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i realizujemy refundowane recepty okularowe.

 

Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom w miarę naszych możliwości. Zapewniamy, że dostępność naszych salonów optycznych również dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest dla nas bardzo istotna. Dlatego zminimalizowaliśmy wszelkie utrudnienia, z którymi mogą spotykać się osoby niepełnosprawne.