Strona główna

O firmie

Jesteśmy od ponad 20lat na rynku optycznym, zaczynaliśmy od hurtowni optycznej. Teraz posiadamy również dwa Salony Optyczne. W związku z tym znamy doskonale potrzeby klienta i zapewniamy fachową obsługę, miłą atmosferę i poczucie indywidualizmu Twojej osoby.

Dzięki Nam przekonasz się, że noszenie okularów nie musi być koniecznością może stać się przyjemnością. Współcześnie okulary to nie tylko korekcja wzroku, to także ozdobny dodatek, rodzaj biżuterii.

Biorąc pod uwagę wadę wzroku oraz wiele czynników, które składają się na Twoją indywidualność polecimy Ci najodpowiedniejsze oprawki. Jeśli nie będziesz do końca przekonany/a co do wyboru konkretnego modelu, lub Twoja wada uniemożliwi Ci dokładne przyjrzenie się sobie w nowych wybranych oprawach – zaradzimy i tej sytuacji. Dzięki urządzeniu iPad wykonamy zdjęcia na których swobodnie zobaczysz się w różnych propozycjach.

Nie napotkasz w naszych salonach na bariery architektoniczne w postaci schodów – wjedziesz do Nas zarówno z wózkiem dziecięcym jak i wózkiem inwalidzkim.