Strona główna Piastowski Optyk

Informacje o Państwa danych osobowych w Piastowskich Salonach Optycznych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Piastowski Optyk Maria Radzińska. Dane kontaktowe administratora to: optykradzi@wp.pl.  Państwa dane będą przetwarzane w celu wykonania umowy oraz –za Państwa zgodą –w celach marketingowych. Państwa dane będą przetwarzane przez okres obowiązywania umowy oraz przedawnienia roszczeń z niej wynikających, a w celach marketingowych – do momentu wycofania przez Państwa zgody.

 

Kto przetwarza Państwa dane osobowe?

 

Piastowski Optyk Maria Radzińska,

 

adres: ul. Dworcowa 110, 85-010 Bydgoszcz

e-mail: optykradzi@wp.pl,

tel. 52 327 60 94 lub 639 203 710

 

adres: ul. 11 listopada 8 , 85-643 Bydgoszcz

e-mail: optyk_lesne@wp.pl,

tel. 52 327 02 29 lub 665 281 803

 

Po co potrzebne są nam Państwa dane osobowe?

 

Państwa dane są nam potrzebne, aby mogli Państwo dokonać w naszym sklepie zakupu, skorzystać z promocyjnych ofert, wykonać badanie optometryczne i w razie potrzeby –abyśmy mogli przysłać do Państwa zakupiony towar. Jeśli się Państwo zgodzą także po to, by przekazywać Państwu informacje o nowych produktach, które mogłyby Państwa zainteresować.

 

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe, aby;

 • zawrzeć umowę i wypełniać jej warunki,
 • wykonywać rozliczenia finansowe,
 • prowadzić nasze kampanie reklamowe i inne działania marketingowe,
 • sprzedawać nasze produkty i usługi.

 

Podstawa prawna

 

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych będzie odpowiednio:

 • umowa, którą z Państwem zawrzemy,
 • art. 106e ust.1 ustawy o podatku od towarów i usług,
 • zgody marketingowe, które Państwo zaznaczą,
 • tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby przedstawić Państwo inne oferty.

 

Jeśli wyrażą Państwo na to zgodę, mamy prawo przetwarzać Państwa dane do celów marketingowych także wtedy, gdy zakończy się umowa między Państwem a nami.

 

Jak długo będziemy wykorzystywać te dane?

 

Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać w okresie wykonywania umowy, którą z nami Państwo zawarli, a także w czasie, przez który mogą Państwo wnieść reklamację lub pozew do sądu.  Dane ze zleceń okularowych/ soczewkowych będziemy przetwarzać do momentu zakończenia działalności.

 

Komu możemy przekazać Państwa dane?

 

Nikomu nie udostępniamy Państwa danych bez wyraźnej zgody.

W niektórych sytuacjach mamy prawo przekazać dalej Państwa dane – jeśli będzie to konieczne, abyśmy mogli wykonywać nasze usługi. Możemy przekazywać Państwa dane wyłącznie trzem grupom:

 • osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki,
 • podmiotom przetwarzającym – którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych,
 • inny odbiorcom danych – np. kurierom, biurze księgowym, bankom, ubezpieczycielom, kancelariom prawnym.

 

Państwa prawa

 

Jako administrator Państwa danych, zapewniamy Państwu prawo dostępu do Państwa danych, można je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Państwu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.